William

Pro společné chvíle s rodinou

33 900 Kč

 

Masivní dubová deska, epoxidová pryskyřice, kvalitní ocelové podnoží. To jsou aspekty, které z Williama dělají kvalitní, ručně vyráběný stůl, který vydrží desítky let. 

Díky kombinaci epoxidové pryskyřice s masivním dřevem si můžete být jistí tím, že tento stůl váš interiér skvěle oživí a stane se vašim oblíbeným místem, kde se budete vždy rádi scházet s rodinou.

Nejčastější otázky a návod k montáži najdete: ZDE 

Dřevo:

Dub masiv
– se suky (rustikální)
– bez suků

Síla desky:

40 mm

Počet míst k sezení:

4 – 8

Délka:

160 – 200 cm

Šířka:

90 – 100 cm

Výška:

75 cm

Odstíny pryskyřice:

Šedá matná
Černá matná
Bílá matná
Perleťová matná

Povrchová úprava dřeva:

Tvrdý voskový olej Rubio Monocoat 

Odstíny dřeva:

– Pure (naturální) – teplý odstín dřeva 

– White (bílý) – zachová surový odstín dřeva

Povrchová úprava podnoží:

Práškový lak – černý matný

Váha:

70 – 100 kg

Balení:

1ks krabice.
Všechny šrouby potřebné k montáži jsou součástí balení.

Montáž:

Velmi snadná – je třeba pouze jeden imbusový klíč k dotažení šroubů (součást balení)

Doprava:

Toptrans

Dodání:

cca 7 – 10 týdnů 

 

Cena

33 900 Kč

Nejčastější otázky

Rozměr stolu i odstín dřeva si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko “ Koupit „. 

Při výběru správného rozměru vám pomůže tabulka a obrázek níže. Je třeba si určit, kolik lidí bude u stolu pravidelně sedět, a zda je možné využít i místa v čele stolu.

Ano. Námi použivaná pryskyřice disponuje certifikací pro styk s potravinami a patří mezi nejkvalitnější pryskyřice na trhu. Byla vyvinuta přímo pro využití na jídelních stolech a nábytku.

Odpověď najdete v článku zde

Ano, stůl je vyztužený pomocí třech ocelových U profilů z válcované oceli, které jsou zafrézované do desky. Všechny naše produkty se snažíme dělat maximálně kvalitně, a jinak tomu nebylo ani při volbě výztuhy stolu.

Ano, veškeré praskliny i suky jsou vyplněné dvousložkovým černým tmelem. A to i včetně spodní strany stolu.

Ano, olej nám umožňuje ochránit stůl před vnějšími vlivy, ale zároveň zachovat přirozený pocit při dotyku dřeva. Používáme jeden z nejkvalitnějších a nejdražších olejů na trhu (Rubio Monocoat). Je zcela přírodní a má atestaci jak pro styk s potravinami, tak i na dětské hračky, kde jsou normy nejpřísnější.

Aktuálně nabízíme 2 odstíny dřeva – White (bílý olej) – zachová surový vzhled dřeva, a Pure (naturální olej) – teplý odstín dřeva. Jiný odstín zatím není možné zvolit.

Pro přepravu našich stolů využíváme dopravce Toptrans. Máte na výběr buď doručení ve standardní hodiny, a nebo v hodiny pozdější (16:00 – 20:00). Pozdější doručení je za příplatek 300 Kč. Případně je možné si stůl vyzvednout přímo u nás (Vranovice-Kelčice, 798 08)

Standardní doba dodání stolu William je cca měsíc –  dva měsíce v závislosti na vytížení. 

Platba probíhá předem prostřednictím bankovního převodu. Po objednání Vám je na e-mail odeslána zálohová faktura a ihned po úhradě obdržíte daňový doklad. 

V tom případě nám napište na info@dompos.cz a určitě něco vymyslíme. 🙂 Tím, že jsme přímo výrobci, tak není problém produkty jakkoliv upravit. 

Napište nám na info@dompos.cz, a my vám je moc rádi zodpovíme! 🙂 

ruční výroba jídelní stůl designový

To jsme my

Dominik a Filip. Dva bráchové, kteří spojili síly a začali vyrábět kvalitní nábytek z masivu v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí.