Royal

Nejvyšší třída luxusu

71 900 Kč

61 200 KčJídelní stůl Royal je nejvyšší třídou luxusu.

Když jsme tento stůl navrhovali, dali jsme si maximálně záležet na tom, aby byl vyroben z těch nejlepších materiálů, které zajistí, že se při každém usazení budete cítit skutečně královsky. Nechte do vašeho interiéru proniknout sytě čokoládový odstín exotického amerického ořechu v kombinaci s metalickou epoxidovou pryskyřicí. 

Návod k montáži najdete: ZDE 

 

Dřevo:

Americký (černý) ořech – masiv 

Síla desky:

40 mm

Počet míst k sezení:

6 – 10

Délka:

200 – 240 cm

Šířka:

100 cm

Výška:

75 cm

Povrchová úprava dřeva:

Tvrdý voskový olej Rubio Monocoat

Povrchová úprava podnoží:

Práškový lak – černý matný

Váha:

100 – 120 kg

Balení:

1 ks krabice.
Všechny šrouby potřebné k montáži jsou součástí balení.

Montáž:

Velmi snadná – je třeba pouze jeden imbusový klíč k dotažení šroubů (součást balení)

Doprava:

Toptrans

Dodání:

7 – 12 týdnů 

 

 

Cena

71 900 Kč

61 200 Kč

Chcete si dřevo nejdřív „osahat“ a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Chcete si dřevo nejdřív "osahat" a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Nejčastější otázky

Ano, určitě. Stačí nám napsat Vaši představu na info@dompos.cz a probereme možnosti. 🙂

Ano, stůl je vyztužený pomocí čtyř ocelových U profilů z válcované oceli, které jsou zafrézované ze spodní strany do desky. Všechny naše produkty se snažíme dělat maximálně kvalitně, a jinak tomu nebylo ani při volbě výztuhy stolu.

Ano, veškeré praskliny i suky jsou vyplněné dvousložkovým černým tmelem. A to i včetně spodní strany stolu.

Ano, olej nám umožňuje ochránit stůl před vnějšími vlivy, ale zároveň zachovat přirozený pocit při dotyku dřeva. Používáme jeden z nejkvalitnějších a nejdražších olejů na trhu (Rubio Monocoat). Je zcela přírodní a má atestaci jak pro styk s potravinami, tak i na dětské hračky, kde jsou normy nejpřísnější.

Pro přepravu našich stolů využíváme dopravce Toptrans. Máte na výběr buď doručení ve standardní hodiny, a nebo v hodiny pozdější (16:00 – 20:00). V případě, že nám bude dokončení stolu vycházet současně s naší vlastní dopravou postelí, tak vám stůl dovezeme přímo my. 🙂 

Rozměr stolu i odstín dřeva si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko “ Koupit „. 

Platba probíhá předem prostřednictím bankovního převodu. Po objednání Vám je na e-mail odeslána zálohová faktura a ihned po úhradě obdržíte daňový doklad. 

Standardní doba dodání stolu Royal je cca 2 měsíce v závislosti na vytížení. Jsou ale i případy, kdy se nám povede stůl dodat již během jednoho měsíce od objednání.

V tom případě nám napište na info@dompos.cz a určitě něco vymyslíme. 🙂 Tím, že jsme přímo výrobci, tak není problém produkty jakkoliv upravit. 

V tom případě nám napište na info@dompos.cz, kde vám rádi vaše dotazy zodpovíme. 🙂 

Reference

to jsme my

Dominik a Filip. Dva bráchové, kteří spojili síly a začali vyrábět kvalitní nábytek z masivu v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí.