Harris

Dokonalý v nedokonalostech

25 900 Kč


Dominantou jídelního stolu Harris je jeho rustikální vzhled dubové desky. Suky a praskliny, jak je vytvořila sama příroda. V kombinaci s kvalitním ocelovým podnožím představují dvojci, kterou jen tak něco nerozdělí.  

Harris je ručně vyráběný masivní stůl, který k vám domů přinese kus přírody v celé její kráse.  

Návod k montáži najdete: ZDE 

 

Dřevo:

Dub masiv
– se suky (rustikální)

Síla desky:

40 mm

Počet míst k sezení:

4 – 8

Délka:

160 – 200 cm

Šířka:

90 – 100 cm

Výška:

75 cm

Povrchová úprava dřeva:

Tvrdý voskový olej Rubio Monocoat

Odstíny dřeva:

– Pure (naturální) – teplý odstín dřeva. (vyobrazený na fotografiích)

– White (bílý) – zachová surový odstín dřeva

Povrchová úprava podnoží:

Práškový lak – černý matný

Váha:

70 – 100 kg

Balení:

1 ks krabice.
Všechny šrouby potřebné k montáži jsou součástí balení.

Montáž:

Velmi snadná – je třeba pouze jeden imbusový klíč k dotažení šroubů (součást balení)

Doprava:

Toptrans

Dodání:

4 – 6 týdnů 

 

 

Cena

25 900 Kč

Chcete si dřevo nejdřív „osahat“ a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Chcete si dřevo nejdřív "osahat" a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Nejčastější otázky

Ano, stůl je vyztužený pomocí třech ocelových U profilů z válcované oceli, které jsou zafrézované ze spodní strany do desky. Všechny naše produkty se snažíme dělat maximálně kvalitně, a jinak tomu nebylo ani při volbě výztuhy stolu.

Při výběru správného rozměru vám pomůže tabulka a obrázek níže. Je třeba si určit, kolik lidí bude u stolu pravidelně sedět, a zda je možné využít i místa v čele stolu.

Ano, veškeré praskliny i suky jsou vyplněné dvousložkovým černým tmelem. A to i včetně spodní strany stolu.

Ano, olej nám umožňuje ochránit stůl před vnějšími vlivy, ale zároveň zachovat přirozený pocit při dotyku dřeva. Používáme jeden z nejkvalitnějších a nejdražších olejů na trhu (Rubio Monocoat). Je zcela přírodní a má atestaci jak pro styk s potravinami, tak i na dětské hračky, kde jsou normy nejpřísnější.

Aktuálně nabízíme 2 odstíny dřeva – White (bílý olej) – zachová surový vzhled dřeva, a Pure (naturální olej) – teplý odstín dřeva. Jiný odstín zatím není možné zvolit.

Pro přepravu našich stolů využíváme dopravce Toptrans. Máte na výběr buď doručení ve standardní hodiny, a nebo v hodiny pozdější (16:00 – 20:00). Pozdější doručení je za příplatek 300 Kč. Případně je možné si stůl vyzvednout přímo u nás (Vranovice-Kelčice, 798 08)

Rozměr stolu i odstín dřeva si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko “ Koupit „. 

Platba probíhá předem prostřednictím bankovního převodu. Po objednání Vám je na e-mail odeslána zálohová faktura a ihned po úhradě obdržíte daňový doklad. 

Standardní doba dodání stolu Harris je cca měsíc – měsíc a půl v závislosti na vytížení. Jsou ale i případy, kdy se nám povede stůl dodat již během 14 dní od objednání. 

V tom případě nám napište na info@dompos.cz a určitě něco vymyslíme. 🙂 Tím, že jsme přímo výrobci, tak není problém produkty jakkoliv upravit. 

ruční výroba jídelní stůl designový

to jsme my

Dominik a Filip. Dva bráchové, kteří spojili síly a začali vyrábět kvalitní nábytek z masivu v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí.