Clark

V jednoduchosti je krása

28 600 Kč

 

Čistý design, žádné suky, žádné praskliny. Přesně to jsou přednosti masivního jidelního stolu Clark. Tento stůl je skvělou volbou pro ty, kteří upřednostňují čistý vzhled dřeva bez jakýchkoliv suků a prasklin.  

Clark je ručně vyráběný masivní stůl, který skvěle doplní váš interiér a stane se dominantou vaši jídelny.  

Nejčastější otázky a návod k montáži najdete: ZDE 

 

Dřevo:

Dub masiv
– bez suků 

Síla desky:

40 mm

Počet míst k sezení:

4 – 8

Délka:

160 – 200 cm

Šířka:

90 – 100 cm

Výška:

75 cm

Povrchová úprava dřeva:

Tvrdý voskový olej Rubio Monocoat

Odstíny dřeva:

– Pure (naturální) – teplý odstín dřeva

– White (bílý) – zachová surový odstín dřeva (vyobrazený na fotografiích)

Povrchová úprava podnoží:

Práškový lak – černý matný

Váha:

70 – 100 kg

Balení:

1 ks krabice.
Všechny šrouby potřebné k montáži jsou součástí balení.

Montáž:

Velmi snadná – je třeba pouze jeden imbusový klíč k dotažení šroubů (součást balení)

Doprava:

Toptrans

Dodání:

4 – 6 týdnů 

 

 

 

Cena

28 600 Kč

Nejčastější otázky

Při výběru správného rozměru vám pomůže tabulka a obrázek níže. Je třeba si určit, kolik lidí bude u stolu pravidelně sedět, a zda je možné využít i místa v čele stolu.

Ano, stůl je vyztužený pomocí třech ocelových U profilů z válcované oceli, které jsou zafrézované ze spodní strany do desky. Všechny naše produkty se snažíme dělat maximálně kvalitně, a jinak tomu nebylo ani při volbě výztuhy stolu.

Ano, olej nám umožňuje ochránit stůl před vnějšími vlivy, ale zároveň zachovat přirozený pocit při dotyku dřeva. Používáme jeden z nejkvalitnějších a nejdražších olejů na trhu (Rubio Monocoat). Je zcela přírodní a má atestaci jak pro styk s potravinami, tak i na dětské hračky, kde jsou normy nejpřísnější.

Aktuálně nabízíme 2 odstíny dřeva – White (bílý olej) – zachová surový vzhled dřeva, a Pure (naturální olej) – teplý odstín dřeva. Jiný odstín zatím není možné zvolit.

Pro přepravu našich stolů využíváme dopravce Toptrans. Máte na výběr buď doručení ve standardní hodiny, a nebo v hodiny pozdější (16:00 – 20:00). Pozdější doručení je za příplatek 300 Kč. Případně je možné si stůl vyzvednout přímo u nás (Vranovice-Kelčice, 798 08)

Rozměr stolu i odstín dřeva si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko “ Koupit „. 

Standardní doba dodání stolu Clark je cca měsíc – měsíc a půl v závislosti na vytížení. Jsou ale i případy, kdy se nám povede stůl dodat již během 14 dní od objednání. 

Platba probíhá předem prostřednictím bankovního převodu. Po objednání Vám je na e-mail odeslána zálohová faktura a ihned po úhradě obdržíte daňový doklad. 

ruční výroba jídelní stůl designový