Diamond

8 900 Kč


Při navrhování tohoto konferenčního stolku jsme se zaměřili především na neokoukaný design. Upustili jsme od standardních čtvercových, obdelníkových, kulatých tvarů a vydali se zcela jiným, originálním, směrem. Každá hrana stolu má jinou délku a zkosené hrany dubové masivní desky připomínají hrany diamantu. Tato designová deska je doplněna kovovými nohami, které zajistí skvělou stabilitu.

Pokud tedy máte rádi originální, neokoukané a designové věci, tak tento kousek rozhodně nesmí ve vašem obývacím pokoji chybět!  

Dřevo:

Dub – masiv

Síla desky:

30 mm

Rozměry:

70 x 54  cm

Výška:

39 cm

Povrchová úprava dřeva:

Tvrdý voskový olej Rubio Monocoat. Odstín Pure

Povrchová úprava podnoží:

Práškový lak – černý matný

Váha:

20 kg

Balení:

1 ks krabice. Smontováno.

Montáž:

Není třeba. Stůl vám příjde smontovaný.

Doprava:

Toptrans

Dodání:

4 – 6 týdnů (v závislosti na vytížení).

 

 

Cena

8 900 Kč

Chcete si dřevo nejdřív „osahat“ a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Chcete si dřevo nejdřív "osahat" a prohlédnout naživo? Pošleme Vám vzorek dřeva zdarma! Stačí nám jen dát vědět na info@dompos.cz

Nejčastější otázky

Ano, veškeré praskliny i suky jsou vyplněné dvousložkovým černým tmelem. A to i včetně spodní strany stolu.

Ano, olej nám umožňuje ochránit stůl před vnějšími vlivy, ale zároveň zachovat přirozený pocit při dotyku dřeva. Používáme jeden z nejkvalitnějších a nejdražších olejů na trhu (Rubio Monocoat). Je zcela přírodní a má atestaci jak pro styk s potravinami, tak i na dětské hračky, kde jsou normy nejpřísnější.

Pro přepravu našich stolů využíváme dopravce Toptrans. 

Platba probíhá předem prostřednictím bankovního převodu. Po objednání Vám je na e-mail odeslána zálohová faktura a ihned po úhradě obdržíte daňový doklad. 

Standardní doba dodání je cca 6 týdnů v závislosti na vytížení. 

V tom případě nám napište na info@dompos.cz, kde vám rádi vaše dotazy zodpovíme. 🙂 

Reference

to jsme my

Dominik a Filip. Dva bráchové, kteří spojili síly a začali vyrábět kvalitní nábytek z masivu v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí.